Kontakt Interiery Jihlava
Interiery Jihlava

NÁVRH, VÝROBA A MONTÁŽ KUCHYŇSKÉ LINKY


Realizace kompletní kuchyně od A do Z

Pro bezchybné naplánování vnitřního i vnějšího uspořádání kuchyňské linky včetně všech elektrospotřebičů a celkového konceptu i designu kuchyně Vám poskytneme zdarma prostor v kuchyňském studiu s možností přípravy 3D návrhů kuchyně. Výrobu panelákové kuchyňské linky nezřídka doprovází přestavba jádra, toho lze dobře využít ke změně dispozičního uspořádání kuchyně, pokud má být vše opravdu tip-top je dobré plánovat obojí společně v jednom studiu které Vám můžeme nabídnout k dispozici i pro naplánování vestavěné skříně.

Kuchyně realizujeme opravdu kompletně i když nejsou součástí rekonstrukce bytu, potřebné stavební práce před montáží nové kuchyňské linky u nás nejsou problém jak se jinde nezřídka stává, postaráme se o úpravu vodovodní či plynové přípojky, zajistíme nové rozvody či rozmístění el. zásuvek, provedeme montáž obkladů v prostoru za pracovní deskou kuchyňské linky a pokládku podlahové krytiny v kuchyni, vymalování kuchyně či úklid nepořádku taktéž dobře zvládáme.

Vyrábíme, dodáváme a montujeme:

Kuchyňská linka

  • - kuchyňské linky laminované či dýhované s MDF dvířky
  • - kuchyňské linky z různých druhů dřevěného masivu
  • - sektorové kuchyně (sériová výroba)
  • - kuchyňské elektrospotřebiče
  • - renovace staré kuchyňské linky
  • - elektroinstalace kuchyně
  • - vodoinstalace kuchyně
  • - stavební úpravy kuchyně
  • - 3d návrhy kuchyní


Kuchyně na míru nejen rozměrem a designem ...

Návrhy kuchyní se snažíme vždy koncipovat tak aby byli našim zákazníkům opravdu na míru a to nejen po stránce rozměrů či vzhledu ale též na míru finančním možnostem. Nabízíme proto i krom výroby nové kuchyňské linky možnost montáže sériově vyráběných sektorových kuchyní či případnou renovaci původní kuchyňské linky která se skládá z výměny dvířek a pracovní desky, doplnit ji lze o nové spotřebiče, dřez, vodovodní baterii či obklad za kuchyňskou linkou.

Mezi kuchyně na míru patří i zděné kuchyně, nejčastěji se jedná o kombinaci keramického obkladu s dřevěným masivem jejichž skelet tvoří obvykle přesné tvárnice Ytong. Předností zděných kuchyní je určitě jejich stylovost a neuvěřitelné designérské možnosti nebo snadné začlenění krbu, kamen či pece. Nevýhoda zděné kuchyně pak spočívá v náročnější údržbě a omezenějším úložném prostoru oproti možnostem klasické moderní kuchyně.Máte jakýkoliv dotaz? Přejete si konzultaci a rozpočet svých stavebních plánů? Napište nám ... Zaslat dotaz


Našli jste na stránkách Interiéry Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.
 

 
Sitemap | LIBOR STRAKA - INTERIÉRY JIHLAVA - kompletní rekonstrukce bytů a interiérů na klíč © 2018 | code by delta.7