Kontakt Interiery Jihlava
Interiery Jihlava

NÁBYTEK A INTERIÉR NA MÍRU


Výroba moderního i designového nábytku na zakázku

Interiérový nábytek

Vyrábíme interiérový nábytek na míru z desky MDF, DTD, dýhy, lamina a samozřejmě masivního dřeva, vše realizujeme podle přesného zadání od zákazníka. Běžný sortiment naší zakázkové výroby tvoří krom kuchyní a vestavěných skříní též dveře s obložkovou zárubní, schodiště, zábradlí, postele, dřevěné podlahy, obyvákové stěny a vyvýšená spací patra.

Veškerý nábytek dopravíme a v místě určení provedeme jeho odbornou instalaci či montáž, jeli potřeba stavebních úprav před instalací nábytku náš stavební tým disponující všemi řemesly je v předstihu a bezchybně připraví. Dodáváme a montujeme též sériově vyráběný nábytek pro interiér od domácích i zahraničních výrobců.


Obklady stěn a stropů

Obložení stěn a stropů

Obložením stěny či stropu je možno docílit zajímavých designových řešení interiéru ať už se jedná o obklad dřevěný, keramický či různé imitace povrchů z umělých materiálů, rozličné tvary a dekory obkladu lze též snadno sladit s podlahou i ostatním interiérem bytu. Výška obložení, způsob jeho kladení, počet obložených stěn a světlost odstínu určuje celkový optický dojem z místnosti, horizontální obklad zajistí místnosti pocit většího půdorysného rozměru, vertikální naopak prostor zvětší na výšku. Podobně se dá využít odstínu obkladu kdy tmavší barvy prostor celkově zmenšují a světlé jej naopak zvětší.

Obklad stěn nemusí mít funkci pouze estetickou, po praktické stránce jej využijeme k zvýšení mechanické odolnosti povrchů stěn nebo k zakrytí instalačních vedení, starých radiátorů či nerovností stěn. S úspěchem může napomoci i při akustickém odhlučnění či jako tepelná izolace.

Obkladové materiály nabízí skutečně mnoho možností k oživení interiéru což je v současné době u většiny ekonomicky laděných rekonstrukcí bytu zcela opomíjeno a je to velká škoda, obkladového materiálu nemusí být pro estetický úspěch nutně mnoho ani nemusí být zvlášť drahý, důležitější je dobrý designérský nápad který lze třeba i dál rozvinout v interiérovém studiu do realizační podoby a uskutečnit jej.Máte jakýkoliv dotaz? Přejete si konzultaci a rozpočet svých stavebních plánů? Napište nám ... Zaslat dotaz


Našli jste na stránkách Interiéry Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.
 

 
Sitemap | LIBOR STRAKA - INTERIÉRY JIHLAVA - kompletní rekonstrukce bytů a interiérů na klíč © 2018 | code by delta.7