Kontakt Interiery Jihlava
Interiery Jihlava

ČASTÉ DOTAZY


Realizujete zakázky jinde než na Jihlavsku ?

Ano, krom regionu Jihlava je to Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Třešť, Telč, Dačice a okolí těchto měst.

Jaké výhody budu mít s Vaší stavební firmou a proč si mám vybrat právě Vás ?

Určitě můžete počítat především s profesionalitou, rychlostí, spolehlivostí, zárukami, bezvadným servisem a samozřejmě dobrou cenou, více informací o tom proč realizovat výstavbu nebo provádět rekonstrukci interiéru s námi najdete zde.

Máte provozovnu kde je možno Vás navštívit a dohodnout se na dalších podrobnostech ?

Provozovnu v Jihlavě nevlastníme, po celý den pracujeme v terénu, snažíme se minimalizovat vlastní náklady a šetřit tak Vaše peníze. Upřednostňujeme jednání v místě stavby které je tak jako tak pro zaměření a získání rozpočtových podkladů potřeba navštívit. Dokonalý servis našim zákazníkům zajišťujeme bezplatným servisem služeb interiérového studia v Jihlavě.

Je rozpočet stavby a její zaměření zdarma ?

Ano, tuto službu poskytujeme zcela bezplatně, Zaměření a rozpočet rekonstrukce bytového jádra, koupelny, kuchyně, bytu či výrobu interiéru na míru si můžete objednat na tel. 602 939 476 případně přes rychlý komunikační formulář.

3D návrhy jsou zákazníkovi pro možnost úprav a modelování díla k dispozici ve studiu, k jejich fyzickému předání dojde pouze v případě podpisu smlouvy o dílo. V rámci realizované zakázky jsou 3D návrhy zdarma a stávají se tak majetkem zákazníka. Návrhy bez realizace stavby jsou zpoplatněny dle náročnosti od 1500 Kč

Rozpočtová cena stvrzená podpisem smlouvy o dílo je konečná, díky našim zkušenostem s rekonstrukcí interiérů je pravděpodobnost výskytu nepředpokládané situace která by stavbu jakkoliv prodražila téměř nulová. Nedojde-li k zásahu do rozpočtu ze strany zákazníka je smlouva vždy dodržena.

Jak dlouho realizace trvá ?

Záleží samozřejmě na typu zakázky, například rekonstrukce panelového bytu 3+1 je dle náročnosti zadání a některých nutných technologických postupů běžně realizována od 4 do 8 týdnů. Některé materiály jako např. kuchyně, dveře, obložky dveří, okno a jiné komponenty na míru je však třeba objednávat kvůli dlouhým dodacím lhůtám výrobců cca 2-6 týdnů před započetím samotné stavby.

Jakou máte pracovní dobu ?

Pracovní doba je pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hodin, hlučnější práce se snažíme realizovat mezi jednou a čtvrtou hodinou odpolední kdy už tolik nerušíme dospávající sousedy po noční směně a senioři můžou vyrazit na odpolední procházku.

Potřebuji stavební či jiné povolení ?

Výklad stavebního zákona či podmínky bytových družstev nebo společenství vlastníků jsou v jednotlivých lokalitách ČR celkem individuální, každou stavbu je nutno pro svá specifika posoudit samostatně. Bytové družstvo většinou vyžaduje podání žádosti prostřednictvím tištěného formuláře, statický posudek s projektem přestavby, souhlasné podpisy určitého procenta obyvatel domu a zpětné doložení revizní zprávy od všech instalací. Společenství vlastníků bytů má své vlastní stanovy, většinou postačí informovat domovního důvěrníka a dohodnout se s ním na podmínkách realizace přestavby. Nutnost stavebního povolení je lépe ověřit dle specifik každého díla, má-li dojít v průběhu stavby k zásahu do nosných konstrukcí je stavební povolení nutné vždy.

Je možné obývat byt během rekonstrukce ?

Ano, možné to je, vodu a WC se snažíme zachovat neustále funkční, při pokládce dlažby či nivelaci podlah však vzniká dočasné omezení. Kvůli hluku a zejména prašnosti některých procesů bydlení v rekonstruovaném bytě nedoporučujeme.

Můžu dodat vlastní materiál a vybavení ?

Dodávka vlastního materiálu možná je, nelze však převzít záruku za dílo jako jeden kus a využít bezplatných služeb interiérového studia včetně 3D návrhů díla. Nelze též ručit za včasné dokončení díla v případě zpoždění dodávky materiálu ze strany zákazníka, odpovědnost nelze přebrat ani za materiál poškozený ještě před vybalením.

Můžu si zajistit některé z řemesel sám ?

Ano, nelze však poté využít záruku na dílo jako jeden kus a nelze ručit za harmonogram prací při zpoždění řemesla ze strany zákazníka.

Provádíte i menší opravy jako je výměna vany či sprchového koutu ?

Ano, výměnu sprchové vaničky nebo jiné podobné opravy v koupelnách provádíme též ať už je to v důsledku opotřebení materiálu nebo předchozího snažení dnes již samozřejmě neexistující stavební firmy jenž provedla neodbornou montáž.

Dostanu nějakou slevu ?

Ceny udržujeme po celý rok v té nejlepší dostupnosti pro zákazníka, levněji už to opravdu nejde.

Jak realizace zakázky probíhá a jak nejsnadněji začít ?

Průběh realizace celé zakázky je popsán zde , realizaci zakázky nejlépe započnete tím že nás budete kontaktovat na tel. 602 939 476 případně přes rychlý komunikační formulář.Máte jakýkoliv dotaz? Přejete si konzultaci a rozpočet svých stavebních plánů? Napište nám ... Zaslat dotaz


Našli jste na stránkách Interiéry Jihlava to co jste hledali? Využili jste našich služeb a byli jste spokojeni? Budeme rádi za Vaše hodnocení na Facebooku v Google+ i jinde.
 

 
Sitemap | LIBOR STRAKA - INTERIÉRY JIHLAVA - kompletní rekonstrukce bytů a interiérů na klíč © 2018 | code by delta.7